Jedním z podstatných kritérií stavby je schopnost tepelné izolace. Ceny energií mají stále zvyšující tendenci a tvoří podstatnou část našich výdajů za bydlení. Z výdajů na energii má největší podíl cena za teplo. Proto zateplování objektů a zvyšování tepelně-izolačních vlastností objektů je stále více v centru pozornosti.
Do nedávné doby se v odborných publikacích udávaly jako tepelné ztráty skly oken ve výši 33 %. Vzhledem k tomu, že technologie staveb se každoročně zlepšují, tak se v současné době udává ztráta sklem okna až do výše 50 % celkových ztrát tepla. Tepelně izolační fólie představují převratnou technologii v oblasti šetření tepelné energie. Výzkumné laboratoře v USA zdokonalily tento typ fólie, takže i čiré provedení zajistí spolehlivé tepelně izolační vlastnosti. Tyto fólie se instalují z vnitřní strany oken a používají se všude tam, kde dochází k úniku tepla v zimě přes prosklené plochy oken a dveří.
Izolační fólie snižují tepelné ztráty přes skla oken a dveří až o 20%. Tloušťka tepelně-izolační fólie je 0,055 mm. Fólie má vícenásobnou vrstvu proti otěru proti mechanickému poškození.
Materiál navíc zadrží až 99 % UV záření a slouží jako výkonná ochrana proti slunečnímu záření dle typu použité fólie. Fólie jsou vyráběny v několika odstínech, takže je možno doladit exteriér i interiér budovy podle nejnáročnějších estetických a designových představ. 
Nejvýznamnějším přínosem fólií je však ušetření energie a peněz za vytápění.

Napište svůj dotaz a my vám na něj odpovíme:

Karel, Vsetín: po přečtení vašeho webu vážně uvažuji o zatónování autoskel. Jak mám postupovat?

Cartint: Postup je jednoduchý: zavolejte na naše telefonní číslo, kde dojednáme detaily aplikace. Poté vás navštívíme, abyste si mohli vybrat správnou fólii z našich vzorníků. Po vyjasnění všech detailů objednávky je možno přistoupit k montáži vybraného materiálu a předání certifikátu.

Emil, Uherské Hradiště: Jak dlouho trvá tónování skel osobního vozu?

Cartint: Výhodou tónování naší technologií pomocí speciálních fólií v různých odstínecch barev je rychlost a neinvazivní přístup k zařízení vašeho vozu. Na rozdíl od technologie pokovování, kde je nutno na delší dobu demontovat skla z vozu a pak je znovu montovat nazpátek, aplikace fólií je prováděna přímo na vašem voze z vniřní strany. Délka odborné instalace trvá 2 - 4 hodiny podle množství skel dle objednávky.

Zobrazit všechny Dotazy a odpovědi >>

CARTINT, s.r.o.
Na Výsluní 318
760 01 Zlín

Tel.: 603 232 700
E-mail: cartint@cartint.cz

Proveďte registraci:

 

Najdete nás na Facebooku:

Mapa stránek

Design: TRINITAS © A. D. 2013