Ochrana proti zlodějům, proti účinkům tlakové vlny, proti poranění při rozbití skla. Zpomaluje šíření požáru. Vhodné také pro potravinářské provozy.

Fólie se odborně aplikují z vnitřní strany oken. Jsou vhodné v případech, kde stačí sklo pouze ochránit proti náhodnému rozbití a jsou určeny k ochraně zdraví.
Úrazy způsobené střepy skla, zvláště u dětí, patří k těm staisticky nejzávažnějším! Části rozbitého skla zůstávají fixovány na fólii a zamezují zranění osob odletujícími střepinami.
Bezpečnostní fólie se vyrábějí v čirém provedení a protisluneční s různými odstíny propustnosti.
Bezpečnostní fólie odfiltrují až 99 % UV záření.
Tloušťka bezpečnostní fólie je 0,1 - 0,2mm. Ochranné fólie mají zdvojenou vrchní vrstvu proti mechanickému poškození.

Ochranné fólie jsou složeny z několika vrstev. Čím více vrstev, tím jsou fólie odolné proti fyzickému ataku a rozbití. Bezpečnostní fólie mají zabránit nejenom poničení a vysypání skla, ale hlavně zabránit vniknutí delikventů do interiéru.
K bezpečnostním fóliím se přikládá atest osvědčení , který respektují pojišťovny.

Použití: Školy, školky, družiny, vstupní dveře, prosklené dveře místností, balkónové dveře. Také skla kolem schodišť, výtahů a suterénová okna. Dále prosklené stěny interiérů, nábytkové stěny a dvířka.

Napište svůj dotaz a my vám na něj odpovíme:

Karel, Vsetín: po přečtení vašeho webu vážně uvažuji o zatónování autoskel. Jak mám postupovat?

Cartint: Postup je jednoduchý: zavolejte na naše telefonní číslo, kde dojednáme detaily aplikace. Poté vás navštívíme, abyste si mohli vybrat správnou fólii z našich vzorníků. Po vyjasnění všech detailů objednávky je možno přistoupit k montáži vybraného materiálu a předání certifikátu.

Emil, Uherské Hradiště: Jak dlouho trvá tónování skel osobního vozu?

Cartint: Výhodou tónování naší technologií pomocí speciálních fólií v různých odstínecch barev je rychlost a neinvazivní přístup k zařízení vašeho vozu. Na rozdíl od technologie pokovování, kde je nutno na delší dobu demontovat skla z vozu a pak je znovu montovat nazpátek, aplikace fólií je prováděna přímo na vašem voze z vniřní strany. Délka odborné instalace trvá 2 - 4 hodiny podle množství skel dle objednávky.

Zobrazit všechny Dotazy a odpovědi >>

CARTINT, s.r.o.
Na Výsluní 318
760 01 Zlín

Tel.: 603 232 700
E-mail: cartint@cartint.cz

Proveďte registraci:

 

Najdete nás na Facebooku:

Mapa stránek

Design: TRINITAS © A. D. 2013