Napište svůj dotaz a my vám na něj odpovíme:

Karel, Vsetín: po přečtení vašeho webu vážně uvažuji o zatónování autoskel. Jak mám postupovat?

Cartint: Postup je jednoduchý: zavolejte na naše telefonní číslo, kde dojednáme detaily aplikace. Poté vás navštívíme, abyste si mohli vybrat správnou fólii z našich vzorníků. Po vyjasnění všech detailů objednávky je možno přistoupit k montáži vybraného materiálu a předání certifikátu.

Emil, Uherské Hradiště: Jak dlouho trvá tónování skel osobního vozu?

Cartint: Výhodou tónování naší technologií pomocí speciálních fólií v různých odstínecch barev je rychlost a neinvazivní přístup k zařízení vašeho vozu. Na rozdíl od technologie pokovování, kde je nutno na delší dobu demontovat skla z vozu a pak je znovu montovat nazpátek, aplikace fólií je prováděna přímo na vašem voze z vniřní strany. Délka odborné instalace trvá 2 - 4 hodiny podle množství skel dle objednávky.

Pavel, Ostrava: Kde je nutno přistavit vůz pro montáž fólií?

Cartint: Aplikaci fólie provádíme po celém území České republiky v jakémkoliv vhodném temperovaném prostoru. Při vhodném počasí je možno aplikaci provádět i mimo kryté haly. Zákazníkům v dosahu Zlína nabízíme naše výrobní prostory.

Karel, Sezimovo Ústí: Nehrozí pokuta za zatónovaná skla?

Cartint: Pro všechny montáže používáme pouze fólie, které jsou schváleny příslušnými úřady České republiky v souladu s platnými předpisy. Žádné sankce při námi provedené odborné montáži jsou zcely vyloučeny.

Jaromír, Zlín: Chci koupit nový vůz, ale výrobce nedodává matné barvy karosérie.

Cartint: Nejen matné barvy, ale jakékoliv barevné změny celé karosérie jsou díky naší nabídkce převlékacích fólií možné. Výhody této technologie je blíže popsán v sekci Převlékací fólie, kde najdete také další nespornou výhodu, jako je ochrana karosérie vozu proti poškození.

Pavel, Kroměříž: Provádím rekonstrukci domu, ale nechci investovat do nových oken, protože budova má několik let stará dvojskla. Dají se okna fólií vylepšit?

Cartint: Vaše okna můžeme zdokonalit hned v několika ohledech. Především je to vzhled, který díky foliím esteticky sjednotí vizáž domu s fasádou. Stačí jen vybrat vhodný odstín ze vzorníku. Další přidanou hodnotou, kterou můžeme díky aplikaci fólií nabídnou je funkce tepelně izolační, která šetří především náklady za vytápění. A nezapomeňme na zdraví a ochranu, které zajišťují fólie bezpečnostní.

Jana, Otrokovice: Kolik stojí přebarvení karosérie firemní dodávky?

Cartint: Jistě máte na mysli technologii aplikace převlékací fólie. Cenu vám rádi sdělíme telefonicky při bližší specifikaci objednávky. Cena pak závisí na typu vybrané fólie, velikosti vozu a dopravou do místa montáže.
 

Zajímá vás něco? Máte také otázku? Napište nám e-mail nebo použijte formulář.

CARTINT, s.r.o.
Na Výsluní 318
760 01 Zlín

Tel.: 603 232 700
E-mail: cartint@cartint.cz

Proveďte registraci:

 

Najdete nás na Facebooku:

Mapa stránek

Design: TRINITAS © A. D. 2013