Přední boční skla vozidla lze zatmavit dle dané normy jen omezeně. Skla od ramene řidiče dozadu lze zatmavit libovolnou intenzitou. Na sklo čelní lze pouze aplikovat protisluneční pruh.
Takto upravená skla automobilu absorbují a odrazí až 50% dopadající tepelné energie.
Jelikož tento materiál odrazí jen 8 % viditelného světla, nezpůsobuje efekt zrcadlení ani zvenčí, ani zevnitř vozu.

Základním materiálem fólie SolarOptik je polyester, dále adhezivo, barvivo a UV absorbery. V současné době používá SolarOptik technologii „SPUTTER“, při které se na folii napráškuje kov. Tato nejmodernější technologie výroby zajišťuje nejvyšší účinnost fólie proti slunečnímu tepelnému záření při zachování velké prostupnosti přirozeného světla.
Všechny typy fólií jsou chráněny snímatelnou krycí fólií, pod kterou je vrstva adheziva. Ta se při instalaci aktivuje příslušným roztokem a poté tlakem spojuje se skleněným podkladem. 
U značkových fólií je interierová strana chráněna vytvrzenou vrstvou odolnou proti poškrábání. 

Autofólie se instaluji výhradně zevnitř.

Napište svůj dotaz a my vám na něj odpovíme:

Karel, Vsetín: po přečtení vašeho webu vážně uvažuji o zatónování autoskel. Jak mám postupovat?

Cartint: Postup je jednoduchý: zavolejte na naše telefonní číslo, kde dojednáme detaily aplikace. Poté vás navštívíme, abyste si mohli vybrat správnou fólii z našich vzorníků. Po vyjasnění všech detailů objednávky je možno přistoupit k montáži vybraného materiálu a předání certifikátu.

Emil, Uherské Hradiště: Jak dlouho trvá tónování skel osobního vozu?

Cartint: Výhodou tónování naší technologií pomocí speciálních fólií v různých odstínecch barev je rychlost a neinvazivní přístup k zařízení vašeho vozu. Na rozdíl od technologie pokovování, kde je nutno na delší dobu demontovat skla z vozu a pak je znovu montovat nazpátek, aplikace fólií je prováděna přímo na vašem voze z vniřní strany. Délka odborné instalace trvá 2 - 4 hodiny podle množství skel dle objednávky.

Zobrazit všechny Dotazy a odpovědi >>

CARTINT, s.r.o.
Na Výsluní 318
760 01 Zlín

Tel.: 603 232 700
E-mail: cartint@cartint.cz

Proveďte registraci:

 

Najdete nás na Facebooku:

Mapa stránek

Design: TRINITAS © A. D. 2013