Víte, která reklama je nejlevnější a nejúčinnější?

Odpověď je jednoduchá: je to reklama, kterou vozíte neustále sebou na firemním voze, protože šetříte peníze za reklamní nosič a přitom je vaše prezentace neustále v pohybu a tím na sebe ještě více upozorňuje.
Jistě to důvěrně znáte z vlastní zkušenosti, kdy se musíte pohlédnout za vozem, který je opatřen originálním grafickým řešením.

Je škoda nevyužít této možnosti, když dnes každý vlastní jeden nebo hned několik firemních vozů, které se mohou stát tím nejlevnějším nosičem reklamy. 

Pro tento účel nabízíme v našem kreativním studiu DESIGN BY CARTINT vytvoření grafického návrhu reklamního řešení vašeho vozu.

Ale nabízíme i vizualizace barevných kombinací převlékacích fólií nebo jiných grafických doplňků na vašeho čtyřkolého miláčka.

Schválený návrh samozřejmě také zrealizujeme.
Design „převleku“ vašeho vozidla můžeme přizpůsobit probíhající reklamní kampani vaší firmy nebo reklamní kampaň navrhnout, připravit a vyrobit nejen na vozech, ale na všech dalších reklamních nosičích doslova od vizitky až po megaboardy. 

Je třeba si uvědomit, že většinu informací o tomto světě vnímáme očima, takže vizuální projev vás i vaší firmy je velmi důležitou složkou, která o vás podává informaci na první pohled. Není radno podceňovat tato základní pravidla, protože se můžete sebevíce snažit nabízet kvalitní služby nebo zboží, ale je to často dlouhodobý proces, pokud není podpořen adekvátní vizuální prezentací.

Napište svůj dotaz a my vám na něj odpovíme:

Karel, Vsetín: po přečtení vašeho webu vážně uvažuji o zatónování autoskel. Jak mám postupovat?

Cartint: Postup je jednoduchý: zavolejte na naše telefonní číslo, kde dojednáme detaily aplikace. Poté vás navštívíme, abyste si mohli vybrat správnou fólii z našich vzorníků. Po vyjasnění všech detailů objednávky je možno přistoupit k montáži vybraného materiálu a předání certifikátu.

Emil, Uherské Hradiště: Jak dlouho trvá tónování skel osobního vozu?

Cartint: Výhodou tónování naší technologií pomocí speciálních fólií v různých odstínecch barev je rychlost a neinvazivní přístup k zařízení vašeho vozu. Na rozdíl od technologie pokovování, kde je nutno na delší dobu demontovat skla z vozu a pak je znovu montovat nazpátek, aplikace fólií je prováděna přímo na vašem voze z vniřní strany. Délka odborné instalace trvá 2 - 4 hodiny podle množství skel dle objednávky.

Zobrazit všechny Dotazy a odpovědi >>

CARTINT, s.r.o.
Na Výsluní 318
760 01 Zlín

Tel.: 603 232 700
E-mail: cartint@cartint.cz

Proveďte registraci:

 

Najdete nás na Facebooku:

Mapa stránek

Design: TRINITAS © A. D. 2013