Využití rezidenčních fólií pro exteriérovou aplikaci

Reflexivní exteriérové fólie poskytují nejvyšší ochranu před přenosem tepla do interiéru a oslnění slunečními paprsky. Instalují se na vnější stranu oken.
Reflexivní fólie jsou opatřeny vrstvou kovu, která zajišťuje odraz slunečních paprsků do venkovního prostoru dříve než vstoupí do proskleného systému.
Reflexivní exteriérové fólie zároveň znemožňují průhled do interiéru při zachování maximální průhlednosti z interiéru ven.

POZOR - v noci po rozsvícení světla je vidět do místnosti. Díky svým vlastnostem se mohou fólie použít na všechny velikosti oken. Dodávají objektům dokonalý vzhled a mají vysokou odolnost vůči vnějším atmosférickým vlivům. Snižují teplotu v interiéru a tím také snižují náklady na klimatizaci.

Solární - izolační fólie pro interierovou instalaci

Tyto fólie se odborně aplikují se na vnitřní stranu oken. Reflexivní fólie mají obdobné vlastnosti jako exteriérové fólie, ale s omezením instalace v závislosti na prostředí, rozměrech, materiálu rámu a upevnění oken z důvodů pnutí skla vlivem vysoké absorpce sluneční energie uvnitř mezi skly. Při neodborné instalaci může dojít k prasknutí skla!!

Reflexivní fólie využívá tzv. skleníkový jev, kdy teplo se od fólie na skle z vnitřní strany odráží zpátky do místnosti, kde znovu ohřívá vzduch. Reflexivní fólie šetří energii a peníze. V zimním období nedochází díky fóliím k tepelným ztrátám a ušetří se náklady na vytápění.

Napište svůj dotaz a my vám na něj odpovíme:

Karel, Vsetín: po přečtení vašeho webu vážně uvažuji o zatónování autoskel. Jak mám postupovat?

Cartint: Postup je jednoduchý: zavolejte na naše telefonní číslo, kde dojednáme detaily aplikace. Poté vás navštívíme, abyste si mohli vybrat správnou fólii z našich vzorníků. Po vyjasnění všech detailů objednávky je možno přistoupit k montáži vybraného materiálu a předání certifikátu.

Emil, Uherské Hradiště: Jak dlouho trvá tónování skel osobního vozu?

Cartint: Výhodou tónování naší technologií pomocí speciálních fólií v různých odstínecch barev je rychlost a neinvazivní přístup k zařízení vašeho vozu. Na rozdíl od technologie pokovování, kde je nutno na delší dobu demontovat skla z vozu a pak je znovu montovat nazpátek, aplikace fólií je prováděna přímo na vašem voze z vniřní strany. Délka odborné instalace trvá 2 - 4 hodiny podle množství skel dle objednávky.

Zobrazit všechny Dotazy a odpovědi >>

CARTINT, s.r.o.
Na Výsluní 318
760 01 Zlín

Tel.: 603 232 700
E-mail: cartint@cartint.cz

Proveďte registraci:

 

Najdete nás na Facebooku:

Mapa stránek

Design: TRINITAS © A. D. 2013