Převlékací fólie se dodávají pod nejrůznějšími názvy jako 3D fólie, wrap fólie atd. Podobně i kvalita různých dodavatelů je různá.
V našem případě se jedná o vysoce kvalitní hybridní PVCfólie (tloušťka 100 mikronů) vyvinuté v USA na základě nejnovějších objevů ve vývoji PVC a pigmentových technologií.

Pomocí velkoplošného tisku s ochrannou laminací je možno aplikovat najakékoliv vhodné předměty aplikovat mejrůznější designové kreace dle estetického záměru. Převlékání zaručuje 5 - 7 letou stálost barevného odstínu, při plném zachování reprezentace s běžnou údržbou.

Převlékací fólie jsou vysoce kvalitní, zátěžové a speciálně upravené hybridní fólie pro částečné anebo úplné potahování (převlek) karoserií aut, motocyklů, lodí, sněžných a vodních skútrů a ostatních motorových i nemotorových dopravních prostředků, vozítek a dalších technických zařízení. 

Každý ohyb nebo křivka, každý roh nebo koutek vnější strany částí karoserie jsou pečlivě překryty bez žádných viditelných ořezaných okrajů a spojů. 
Snadná změna barvy vozidla nový image a design vozidla, rychlá instalace zajišťuje vysokou tvárnost i na velmi profilovaných dílech karoserie. V ohybech zachovává barvu a neprosvítá, nesmršťuje se a netrhá.
Převlečení karoserie je levnější než přelakování vozidla a fólie zároveň chrání po celou dobu originální lak před blednutím, poškrabáním, odletujícím kamínkům atd.

Napište svůj dotaz a my vám na něj odpovíme:

Karel, Vsetín: po přečtení vašeho webu vážně uvažuji o zatónování autoskel. Jak mám postupovat?

Cartint: Postup je jednoduchý: zavolejte na naše telefonní číslo, kde dojednáme detaily aplikace. Poté vás navštívíme, abyste si mohli vybrat správnou fólii z našich vzorníků. Po vyjasnění všech detailů objednávky je možno přistoupit k montáži vybraného materiálu a předání certifikátu.

Emil, Uherské Hradiště: Jak dlouho trvá tónování skel osobního vozu?

Cartint: Výhodou tónování naší technologií pomocí speciálních fólií v různých odstínecch barev je rychlost a neinvazivní přístup k zařízení vašeho vozu. Na rozdíl od technologie pokovování, kde je nutno na delší dobu demontovat skla z vozu a pak je znovu montovat nazpátek, aplikace fólií je prováděna přímo na vašem voze z vniřní strany. Délka odborné instalace trvá 2 - 4 hodiny podle množství skel dle objednávky.

Zobrazit všechny Dotazy a odpovědi >>

CARTINT, s.r.o.
Na Výsluní 318
760 01 Zlín

Tel.: 603 232 700
E-mail: cartint@cartint.cz

Proveďte registraci:

 

Najdete nás na Facebooku:

Mapa stránek

Design: TRINITAS © A. D. 2013